Збірна України виходить на Євро-2016!

Емблема ФФУЗбірна України кваліфікувалася до фінальної частини Євро-2016, обігравши в плей-офф збірну Словенії із загальним рахунком 3:1.

Команди зіграли внічию 1:1 у матчі-відповіді в Маріборі. Таким чином, українці взяли реванш у словенців за поразку в плей-офф Євро-2000 15 років тому.

Підопічним Сречка Катанеца вдалося вийти вперед на 11-й хвилині зустрічі, коли Цесар головою добив м’яч у ворота П’ятова.

Через півгодини після початку гри у Селезньова був шанс зрівняти рахунок, але м’яч після його удару з гострого кута був відбитий Хандановічем.

Після перерви гра йшла майже без моментів. В Українців шанси забити були у Шевчука і Коноплянки, але в обох випадках чудову гру демонстрував голкіпер господарів.

На 74-й хвилині господарі мали унікальну можливість зрівняти рахунок за сумою двох матчів, коли Цезар знову залишився сам на дальній штанзі, але П’ятов зреагував на удар головою і перевів м’яч на кутовий.

На 87-й хвилині Новаковіч скидав м’яч на Кахріна на дальню штангу, але тому не дав пробити Ярмоленко.

На третій хвилині доданого арбітром часу, господарі залишились в меншості. Бречко грубо сфолив проти Коноплянки і відразу побачив перед собою червоне світло.

На 97-й хвилині Кампль послизнувся і втратив м’яч в центрі поля, після чого троє українців опинилися сам на сам з воротарем. Кравець відкотив м’яч на Ярмоленка, а Андрій забив гол. Україна їде на Євро-2016!

Словенія — Україна — 1:1