Стережись, Барселоно!

Якщо «Динамо гратиме на «Камп Ноу так, як в другому таймі гри проти «Рубіна”, то у вболівальників Барси зявиться чудова нагода згадати ганебні 0:4 від команди В.В. Лобановського.
Про перший тайм говорити не будемо – це якраз приклад того як не треба грати з Барселоною чи будь-якою іншою командою.
А от другий тайм – оце вже вєщ! Такої гри б від «Динамоі надалі – і тоді можна буде сказати гудбай всім тим барселонам та інтерам, попри всю їхню майстерність та надмірну зірковість.
На 71-й хвилині Юссуф таки відквитав той клятий гол Домінгеса (чи як там його), який свербів нам ще з середини першого тайму. І після цього пішло-поїхало.
Маграо спочатку забив м’яч, який не зарахували (офф-сайд), а потім, після бездарного прийому тире геніальної гольової передачі Шевченка, забив другий гол (хоч там також був натяк на офф-сайд).
Ну і, на сам кінець, Олег Гусєв дав змогу країні зітхнути з полегшенням. З:1!