Серхіо Бускетс: «Як тільки судді помиляються на користь «Барси», піднімається шум»

Серхіо Бускетс: «Як тільки судді помиляються на користь «Барси», піднімається шум»

Серхіо Бускетс Півзахисник «Барселони» Серхіо Бускетс категорично відкинув підозри, що каталонська команда має симпатії з боку суддів. Причина таких пересудів, звичайно, полягає в тому, що у матчі «Манчестер Сіті», який відбувся минулого тижня, був призначений пенальті на користь «Барси», незважаючи на те, що порушення відбулося за межами штрафного майданчика.

За його словами, арбітри просто роблять помилки, без яких-небудь симпатій до одного з суперників.

«Завжди піднімається шум і починається багато розмов, коли судді допускають помилки на нашу користь. Судді роблять свою роботу, яка не є легкою, і я не вважаю, що можна виправдовувати невдачі суддівськими помилками», — сказав він на прес-конференції.

«іноді судді помиляються на нашу користь, іноді проти нас. Це можна сказати про будь-яку команду. Я думаю, що у нас було трохи більше удачі в грі з «Сіті». Вони грали дуже добре, але ми були на рівні», — сказав Бускетс.

На запитання, які шанси «Барси» на трофеї в цьому сезоні, він відповів обережно. «Поки ще занадто рано говорити, що ми зможемо досягти успіху. Лише в Кубку ми дійшли до фіналу, а два інших турніру поки що тільки виходять на вирішальну стадію. Наші суперники дуже сильні, і, як правило, потужно грають у вирішальних іграх».

Бускетс радий, що команда знаходиться в хорошому стані після деяких коливань в результатах. «Я радий , що справи йдуть добре, але я вважаю, що ми могли б бути ще сильнішим. Варто зберігати самовладання, упевненість і концентрацію», — підсумував Бускетс.