Сергій Ребров: «Хлопці борються за місце в основному складі»

Сергій Ребров: «Хлопці борються за місце в основному складі»

Сергій Ребров після матчу. Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров поділився враженнями від першого тренувального збору команди в Іспанії.

— У мене немає претензій ні до кого з хлопців. Цей збір показав, що всі горять бажанням грати, і я радий, що на кожній позиції у нас є конкуренція. Дійсно, за рахунок цієї конкуренції всі футболісти в нашій команді ростуть. Я бачу настрій хлопців під час тренувань. Вони дійсно борються за місце в основному складі.

У нас Ярмоленка, у якого ударна нога — ліва, грає на правому фланзі. Олег Гусєв виходить і на правому фланзі, і на лівому. У цьому різниці немає. Для того й потрібні збори, щоб перевірити хлопців на різних позиціях. Я думаю, в проведених матчах ми отримали достатню інформацію. Я радий, що хлопці з розумінням до цього ставляться. Я не вважаю, що чимось кардинально відрізняється гра лівим півзахисником і правим. Вони до цих позицій пристосовані.

А хіба якийсь тренер ділить своїх гравців на перший і другий склади на міжсезонних зборах? Повинна бути здорова конкуренція, від цього всі тільки виграють. На зборі не може бути поділу на перший склад і другий. Хто буде сильніший, хто буде краще працювати, той і буде грати. Я вважаю, це нормальна практика для всіх клубів, — цитує наставника «Динамо» офіційний клубний сайт.