Роман Безус: «За розмовами в «Динамо» стало ясно, що звідти треба йти»

Роман Безус: «За розмовами в «Динамо» стало ясно, що звідти треба йти»

Роман Безус Перед вильотом на тренувальний збір в Абу-Дабі своє перше інтерв’ю після переходу в «Дніпро» дав колишній ворсклянин і київський динамівець Роман Безус.

«Контракт підписано на три роки, решта не підлягає розголошенню. Очікування нормальні, зараз мають бути перші збори, треба добре підготуватися до відновлення чемпіонату. Чого хочу добитися в «Дніпрі»? Вирішити поставлені перед командою завдання, постійно грати в основному складі, регулярно викликатися до збірної країни. На лавці для запасних в принципі вже насидівся», — розповів футболіст.

Також Безус відповів на запитання, чи посприяла його переходу в «Дніпро» думка наставника дніпропетровців Мирона Маркевича, який неодноразово підкреслював, що команда потребує хорошого атакуючого півзахисника.

«В принципі, вже за недавніми розмовами в «Динамо» стало зрозуміло, що звідти треба йти, причому в оренду чи ні, було не настільки важливо. Дуже хотілося грати. Скажу, що останнім часом було непросто постійно приходити додому без настрою. Ну а те, що «Дніпру» потрібен був плеймейкер… Мені сказали, що від мене потрібно, а я відповів, що можу і буду намагатися це робити. Головне — добре зараз підготуватися на зборах», — цитує Романа офіційний сайт «Дніпра».