Олег Блохін: «Малага» за стилем гри нагадує «Валенсію»

Олег Блохін: «Малага» за стилем гри нагадує «Валенсію»

Олег Блохін Головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін дав коментар після спарингу з іспанською «Малагою».

— Я вважаю, що це дуже хороший суперник. Багато хто каже, що ми граємо з якимись слабкими командами… Хоча я не назвав би слабкими командами ті ж «Стяуа» або «Динамо» (Бухарест), з якими ми грали. Просто нам вдалося домовитися з «Малагою». У них якраз була пауза, і вони погодилися з нами зіграти. Це для нас велика удача — зіграти з іспанською командою, ще й з Приклади. Тим більше, за тиждень до матчу з «Валенсією», за стилем гри котру «Малага» нагадує.

Я подякував хлопцям за те, що вони повністю виклалися на футбольному полі, відбігали 90 хвилин. Вважаю, що ми зіграли два різних тайми, перший мені сподобався менше, другій — більше. У першому не могли розібратися, як накривати «Малагу» з однієї простої причини — ми не вивчали гру цієї команди, і нашим гравцям було важко. Перед другим таймом вже щось підказали гравцям, і другий тайм вийшов краще, ніж перший. А те, що потиснув руки — я завжди так роблю, коли вітаю з перемогою.

Є й певні проблеми. Ми розглядали цю гру з позиції того, що вперше за збори команда грала одним складом повний матч. Ми говорили хлопцям, що потрібно показати той рівень, на який вони вже готові на сьогоднішній день. і я дуже задоволений, що команда в цілому витримала темп, запропонований «Малагою», особливо в першому таймі. Хоча, може бути, ми неправильно тактично протистояли цій команді, але в принципі по руху у мене претензій не було.

Були претензії в тому плані, що ми ніяк не могли на перших хвилинах взяти м’яч під свій контроль, і важко було бігати туди-назад, тому команда трохи підсіла. Я думав, що другий тайм проведемо гірше, а виявилося, що краще. Команда вже може витримати в доброму темпі 90 хвилин. Гравці відхекалися, зрозуміли, як потрібно діяти проти «Малаги». Голи, які ми забили, мені сподобалися, але я більше звертав увагу на помилки, які були допущені в обороні, — наводить слова Блохіна офіційний сайт «Динамо».