Мата сподівається на поліпшення гри МЮ

Мата сподівається на поліпшення гри МЮ

Хуан Мата в Ман Юнайтедіспанський новачок «Манчестер Юнайтед» Хуан Мата сподівається, що перебування команди в Дубаї позитивно позначиться на грі в майбутніх офіційних поєдинках.

У «червоних дияволів» зараз намічається 10-денна пауза між матчами у зв’язку з тим, що підопічні Девіда Мойеса вже вилетіли з кубкового турніру. В зв’язку з цим команда покине Англією і спробує з максимальною користю провести ці дні в ОАЕ.

«У нас буде і відпочинок, і тренування, команда буде готуватися до останньої частини сезону», — говорить Мата.

«Після повернення з цієї невеликої відпустки ми сподіваємося виграти багато матчів», — каже футболіст.

Мата також прокоментував свій вихід на лівому фланзі атаки в матчі проти «Арсеналу», незважаючи на те, що звичною для нього є гра в центрі у якості типової 10-ки.

«У своїй кар’єрі я встиг пограти і зліва, і справа й під нападником. У мене немає проблем з тим, щоб грати на тій позиції, яку для мене визначає тренер. Я щасливий в клубі. Дуже радий. Мені подобається футбол, я отримую хвилин на полі. Я дуже великий клуб, і я сподіваюся закінчити сезон добре».

«Давид де Хеа допомагає мені адаптуватися. Також є Чічаріто, Валенсія і Рафаель. Всі вони говорять по-іспанськи, але помагають мені всі гравці без винятку. В команді є такі великі люди, як Гігс, Руні і Ван Персі — всі вони відносяться до мене просто чудово», — повідав Хуан Мата.