Луї Ван Гаал схвалив перехід Ленса в «Динамо»

Луї Ван Гаал схвалив перехід Ленса в «Динамо»

Джермейн Ленс У вівторок, 18 червня Джермейн Ленс підписав чотирирічний контракт з київським «Динамо.

Тепер вже екс-нападник голландського ПСВ розповів, чому вирішив перебратися до України, а також оцінив свої подальші перспективи в національній збірній Голландії.

— Спочатку такий варіант продовження кар’єри не входив до моїх планів. Я прагнув перебратися до Англії або Німеччини, однак представники «Динамо» наполягли на проведенні перемовин. Після цього моє ставлення змінилося, але я все ще не був впевнений, що цей крок стане правильним. Тоді я вирішив краще придивитися до цієї пропозиції. Місто, інфраструктура клубу, тренерський штаб, 70-тисячний стадіон — всі ці речі змінили мою думку.

«Динамо» постійно бореться за трофеї, грає у європейських турнірах. Крім того, подивимося на факти: минулого сезону «Динамо» обіграло «Фейєноорд» на стадії кваліфікації Ліги чемпіонів, ПСВ двічі програло «Дніпру», а такі клуби як «Металіст» і «Шахтар» з кожним роком грають все більш значущу роль в Європі. У таблиці коефіцієнтів УЄФА «Динамо» перебуває вище «Аяксу» і ПСВ, а в рейтингу країн Україна знаходиться вище Нідерландів і Росії.

Після Євро-2012  в країні з’явилося багато нових стадіонів. Я вважаю, що перехід в клуб української Прем’єр-лиги — це хоч і не гігантський крок вперед у спортивному плані, але точно не крок в бік або назад. «Динамо» Київ — це справжній топ-клуб з безмежними можливостями. Зізнаюсь, що конкретний інтерес в моїх послугах проявляли середняки англійської Прем’єр-ліги, але їхні фінансові і спортивні можливості були далекими від того, що пропонувало «Динамо». Я розумів, що мушу врахувати все це і зробити вибір між середньою командою топ-ліги і клубом, який бореться за титул в менш сильному чемпіонаті. Тим не менш, в Україні, на мій погляд, конкуренція вища, ніж у Голландії. Я прийшов до висновку, що на сьогоднішній день це найбільш правильний крок для моєї кар’єри.

Збірна Голландії? Головний тренер Луї Ван Гаал дав мені зрозуміти, що я залишуся у національній команді, якщо показуватиму свій звичний рівень гри в «Динамо», — приводить слова Ленса Sports Entertainment Group.