Гравці «Ліверпуля» покидають лазарет

Гравці «Ліверпуля» покидають лазарет

Дані Аггер Гарний настрій вболівальників «Ліверпуля» після перемоги 3:2 над «Фулгемом» став ще більш піднесеним завдяки новині про повернення в стрій двох футболістів.

Даніель Аггер і Глен Джонсон вже майже повністю відновилися після травм. Також скоро почнуть тренування з командою Мамаду Сахо, Хосе Енріке, і Лукас Лейва.

«Глен і Даніель повернулися до тренувань, це дуже добре для нас. Вони виглядають дуже сильно на тренуваннях. Їх участь у найближчих матчах не очікується, але це здорово, що знову з ними», — сказав наставник «червоних» Брендан Роджерс в інтерв’ю Liverpool Echo.

При цьому Лукас Лейва відновлюється швидше, ніж очікувалося, і може повернутися до кінця місяця.

«Лейва повинен був носити спеціальну шину протягом 6 тижнів, так говорили лікарі. Але минуло всього три тижні, а він вже втік на вулицю. Це просто фантастика, наскільки він випереджає графік», — прокоментував ситуацію один з помічників головного тренера Глен Дрісколл, якого цитує Sky Sports.

«У Мамаду Сахо насправді стався розрив сухожилля, а не м’яза стегна, як ми думали спочатку. Потрібен час, щоб відновити сухожилля, але все йде своїм ладом. У Хосе Енріке теж була складна операція на коліні, і зараз він знаходиться в процесі реабілітації, перш ніж розпочне бігову роботу. Не можу назвати точні дати, але сподіваюся, що до кінця місяця всі гравці будуть готові вийти на поле».


Відео матчу «Фулгем» — «Ліверпуль»