Головні скандали 3-го туру чемпіонату УПЛ

чемпионат украинской Премьер-Лиги

Чемпіонат УПЛ без скандалів — навряд чи можна собі уявити і в цьому сезоні чекати довелося недовго, боротьба за місце під сонцем поза футбольним полем вже стартувала.

У третьому турі чемпіонату УПЛ сезону 2017-2018, скандальними виявилися матчі за участю найсильніших команд України.
Якщо в матчі «Динамо» — «Карпати» (5:0), в силу об’єктивних обставин і переваги господарів над гостями — зачепитися не було за що, то в матчах ФК Олександрія — ФК Зоря (1: 1) і ФК Сталь — ФК Шахтар (1: 2 ), без скандалу не обійшлося.

В Олександрії, де місцева команда розійшлася 1:1 з «Зорею, великі сумніви викликає пенальті в ворота команди господарів, який призначив на 49-й хвилині матчу за фол Андрія Гітченко на Ігоря Харатін, головний арбітр поєдинку — Костянтин Труханов.
До слова, луганський клуб реально штормить на старті чемпіонату УПЛ і в трьох перших матчах футболіст «Зорі» забили два м’ячі і можуть собі в актив занести дві нічиї.

Ну і найскандальніший поєдинок туру був зіграний в Дніпрі.
Тут ФК Сталь приймала ФК Шахтар.
Схоже, Паулу Фонсека вже не може налаштувати своїх футболістів на матчі в УПЛ.
Саме цим і можна пояснити те, що гості отримали відразу СІМ (!) Гірчичників.
Схоже, гірники били своїх опонентів тільки за те, що у них в цьому поєдинку нічого не виходило.
До цього додамо відмашку Тайсона на 51-й хвилині, яка однозначно тягнула на червону картку.
Також не забуваємо про те, що головний арбітр поєдинку — Іван Бондар, в цьому матчі додавав компенсований час після консультацій з наставником команди гостей.
Спочатку додали 3 хвилини, потім 4 хвилини, а пізніше зупинилися на 5.
Можливо додали і більше, але так сталося, що саме на 90+5 хвилині матчу гості забили свій переможний м’яч.

Таким чином, ФК Олександрія втратила 2-х очки, а ФК Зоря додала до свого балансу зайвий пункт.
Що стосується «Шахтаря», то тут вони фактично незаконно додали до свого балансу 2 очки, а Сталевари не дорахувалися одного.