Футболістам «Динамо» просто не вистачає класу?

Динамо Киев
Динамо Киев

Один з лідерів українського футболу пропускає за 45 хвилин матчу чемпіонату УПЛ відразу 4 м’ячі і дозволяє ФК Зоря відіграти з 0:3. ЖАХ!

Сьогодні в матчі 11 туру чемпіонату УПЛ, ФК Зоря приймав удома ФК Динамо.
Обидва українські представники в груповому турнірі Ліги Європи на тижні здобули перемоги в матчах 2-го туру групового турніру.

У першій половині матчу гості змогли забити три м’ячі.
Подумалося, перемога для киян — лише справа часу і свою перевагу вони не упустять.
Однак, іншої думки були футболісти «Зорі».
Вони змогли забити у другому таймі 4 м’ячі гостям і змусили Динамоців підписати нічию, 4:4.
Відмінний футбол, відмінне бажання футболістів, але тільки з боку виконавців «Зорі».

Знову є багато питань до гри «Динамо».
Як відбувається і чому динамівські футболісти, як правило, активні на полі тільки в одному з таймів?
На пам’яті обидва поєдинки в поточному груповому турнірі розіграшу Ліги Європи, та протистояння з «Янг Бойз».
А сьогодні, коли «Динамо» пропустило 4 (!) м’ячі за 33 хвилини матчу (з 55-й по 88-му) — стало ясно, що футболісти команди не працюють на футбольному полі на всі 100%.
Чому вони не досить мотивовані — питання швидше головному тренеру ФК Динамо, Олександру Хацкевичу.