Факундо Бертольйо: «Динамо» шукає гравців на мою позицію»

Факундо Бертольйо: «Динамо» шукає гравців на мою позицію»

Факундо Бертольйо Півзахисник київського «Динамо» Факундо Бертольйо, який останній сезон на правах оренди грав у бразильському «Греміо», розповів, чому він достроково повернувся до Києва.

— Договір оренди з «Греміо» був розірваний, тому що тренер не використовував мене. Оскільки бразильський клуб вирішив не продовжувати співпрацю зі мною, не було сенсу чекати до 30 червня. Краще цей час провести в «Динамо», щоб добре підготуватися до нового сезону. Мені сумно, бо я був дуже щасливий у «Греміо». Але це футбол. У мене завжди були добрі стосунки з тренером. Вандерлей Лушембургу — чудовий наставник, від якого я багато чому навчився.

«Динамо» побажало, щоб я повернувся перед початком сезону, оскільки вони саме шукають гравців на мою позицію. Тренер Олег Блохін раніше не бачив мене в грі, тому він хоче ознайомитися з моїм футболом. На сьогоднішній день мені більше за все хочеться грати. Це мій пріоритет. Якщо не вдасться закріпитися в Києві, буду шукати іншу альтернативу.

інтерес «Палмейраса»? Вони цікавляться мною, але спочатку я хочу спробувати свої сили в Україні. У мене є варіанти в Аргентині, також інтерес проявляє «Гояс». Моє майбутнє повинно визначитися в липні, — приводить слова Бертольйо Zero Hora.