Екс-динамівець відзначився дублем у чемпіонаті Бундес-ліги

Раффаэл
Раффаэл

Екс-футболіст ФК Динамо, а нині півзахисник ФК Боруссія Менхенгладбах — Раффаель, відзначився дублем у матчі 17-го туру чемпіонату німецької Бундес Ліги з ФК Гамбург.

У поєдинку 17-го туру чемпіонату німецької Бундес Ліги ФК Боруссія Менхенгладбах приймала ФК Гамбург і тут дублем відзначився екс-динамівець, 32-річний Раффаель.

Що стосується самого поєдинку, то господарі забили на початку першого тайму і виграли перший тайм 1:0.
На початку другої половини зустрічі гості рахунок зрівняли.
Але свою команду виручив Раффаеле, який відзначився на 74-й і 79-й хвилинах матчах.
У підсумку, 3:1, матч за Боруссією.

Відзначимо, що в поточному чемпіонаті німецької Бундес-ліги — Раффаель взяв участь в 16 матчах (15 в основі і 10 разів був замінений) і забив 6 м’ячів.

Нагадаємо, в ФК Динамо Раффаель виступав в сезоні 2012-2013 років, відіграв 9 матчів (4 в основі) і забив 1 м’яч.