«Динамо» — «Зоря» 4:0. Молодіжна першість

Сьогодні в стартовому складі молодіжної команди «Динамо» проти «Зорі» вийшли відновився після травми Олександр Алієв і що не має ігрової практики Сергій Кравченко. Поява на полі цих досвідчених майстрів багато в чому визначило хід зустрічі.

Вже на 14-й хвилині Алієв подав кутовий з правого флангу, Кравченко вистрибнув вище за всіх в штрафній і головою переправив м’яч у сітку. Трохи пізніше міг відзначитися після сольного проходу Сахневич, але пробив у стійку. Гості відповіли виходом два в одного, але Янченко зблизька не зумів пробити Загладько.

На 25-й хвилині рахунок став 2:0. Це Коркішко збили в штрафній і був призначений пенальті, який невимушено реалізував Алієв. Після забитого м’яча футболісти дружно зобразили, що качають дитини — таким чином вони привітали капітана команди у цій зустрічі з народженням первістка.
Пропустивши два м’ячі, «Зоря» не здалася і наполегливо шукала шляхи до воріт Загладько. Небезпечно атакували ворота Сікорський, Ховбоша, Янченко, Макаренко. Кияни як і в попередніх іграх не змінили своєї агресивної формації 4-3-3, але надійність оборони від цього іноді страждала. Тим більше, в центрі діяла пари достатньо молодих виконавців Логінов — Козлов.

Тим не менш, на перерву динамівці пішли «сухими», а на другий тайм у їх складі вийшли три нових виконавця. Мунтян зняв з гри Алієва і Кравченка, які завтра напевно потраплять до заявки першої команди, а також Козлова. Останнього у центрі оборони замінив досвідчений Саблич.
Іншими двома джокера стали Теміле і Сокуренко. Теміле став діяти на лівому фланзі атаки, а Прокіпчук перейшов у півзахист.

Молоді гравці з ентузіазмом вступили в гру, але довгий час обмежувалися напівмоменти біля воріт досвідченого Комарицького. Не було б щастя, та нещастя допомогло. З появою на полі потужного Стретровіча, а також правого крайнього Боровця, атаки «Динамо» отримали новий імпульс.

Після подачі кутового Коркішко Сабліч здорово зіграв у штрафному і головою вразив ворота гостей. А через дві хвилини Боровець втік від опікуна по своєму флангу, зручно викотив м’яч під удар Теміле, а тому лише залишалося не сплоховать.

Пізніше Сабліч міг оформити дубль, але на цей раз Комарицький відбив удар хорвата. До самого кінця матчу кияни продовжували створювати моменти, але більше не забивали, хоча могли відзначитися Сахневич і Сокуренко.

Відзначимо також присутність на матчі президентів «Динамо» та харківського «Металіста» Ігоря Суркіса та Олександра Ярославського, а також не по роках впевнену гру на лівому фланзі Артема Сухоцького, який за весь матч допустив, здається, тільки одну помилку.