Артем Мілевський знову зіграв в єврокубках

Артем Мілевський, Артем Милевский

Екс-футболіст ФК Динамо Київ, а нині гравець ФК Динамо Брест — Артем Мілевський, сьогодні взяв участь в матчі кваліфайраунда Ліги Європи, ФК Райндорф Альтах — ФК Динамо Брест.

Сьогодні, в першому матчі другого кваліфайраунда Ліги Європи, австрійський ФК Райндорф Альтах дома приймав — ФК Динамо Брест, за який зараз виступає екс-футболіст ФК Динамо Київ та збірної України — Артем Мілевський.
Українець вийшов на поле на 86-й хвилині, на той час рахунок був 1:1 і далі вже не змінювався.

Що стосується самого матчу, то в ньому все голи були забиті в другому таймі.
На 49-й хвилині відзначилися господарі, а на 74-й — гості.

Відзначимо й те, що битва на полі була неабияка.
Головний арбітр матчу, італієць L. Barbeno, показав по ходу поєдинку 8 жовтих карток.
Причому, на 87-й хвилині гості виявилися в меншості, так два «гірчичника» схопив Дмитро Алісейко.

Нагадаємо, в це міжсезоння Артем Мілевський та ФК Тосно — розірвали контракт за спільним рішенням сторін.
Однак, довго без команди український футболіст не залишався і вибрав для продовження кар’єри ФК Динамо Брест.

До слова, в останній раз Мілевський грав в єврокубках 20 серпня 2014 року.
Тоді в матчі третього кваліфайраунда Ліги Європи, ФК Дніпро приймав ФК Хайдук (2:1).
Артем вийшов на поле в складі гостей на 77-й хвилині за рахунку 1:1, але допомогти команді так і не зміг.