Андрій Ярмоленко: «Ображати себе не дозволю нікому!»

Андрій Ярмоленко: «Ображати себе не дозволю нікому!»

Андрій Ярмоленко (збірна) Нападник київського «Динамо» і збірної України Андрій Ярмоленко через офіційний сайт столичного клубу звернувся до Віктора Леоненка, який днями дозволив собі вкрай неприємні висловлювання на його адресу.

«Я прекрасно розумію, що підвів команду, і я про це дуже шкодую! Ви можете міркувати про мою гру, оскільки кожна людина має свою думку, але ображати себе я не дозволю нікому!!!

Що стосується мене, то я не звик про кого-небудь погано висловлюватися через пресу, бо вважаю, що це низько і неправильно. Ви називаєте себе експертом, хоча, на мою думку, експерт — це той, хто досяг чогось на тренерському посту, а не сидячи на тренерській лаві збірної міліції і розпиваючи пиво.

Я це не вигадую, а просто наводжу приклад, але я не буду продовжувати, так як вийде дуже довга відповідь. Я не хочу, щоб та прихильність, яка була до вас у наших уболівальників, переросла в звичайну жалість до людини. Скажу відверто, мені просто набридло слухати цю єресь на свою адресу і на адресу моїх товаришів по команді. Читати їх до певної міри було смішно, але у мене до вас величезне прохання навчитися коректно висловлюватися!!!

P.S. Звичайно ж, я чекаю відповіді, так як хочу посміятися від душі, а це я роблю завжди, коли читаю чи слухаю ваші коментарі!

З повагою, Андрій Ярмоленко».