5-й контрольний матч. ФК Ваккер — ФК Динамо, 0:3 (0:0). Протокол матчу

Дубль Бесєдіна і м’яч Хльобас — допомогли «Динамо» переграти ФК Ваккер.

У цьому поєдинку «Динамо» вирішило не відкладати вирішення питання про переможця — на другий тайм.
Вже до 24-й хвилині кияни забили два м’ячі.
На 8-й хвилині відзначився Бесєдін, який потужно з меж штрафного відправив м’яч під поперечину.
А на 24-й хвилині динамівцям вдалася контратака.
Причому, на цей раз свою майстерність продемонстрував Хльобас, який направив м’яч з точки в точку, в дальній від воротаря кут воріт.
До слова, ще в першому таймі «Динамо» могла довести рахунок до розгромного.
Але приціл у Гонсалеса трохи збився і м’яч після його удару влучив у поперечину.

У другому таймі «Динамо» Хацкевича грало за рахунком і другим номером.
Але австрійська команда, яка багато часу контролювала м’яч — діяло дуже повільно і до реальних загроз воротам Коваля/Бущана — справа практично не доходила.
А ось Бесєдін скористався помилкою голкіпер австрійців і своїм шансом скористався по-повному.

В підсумку, 0:3, «Динамо» переграє команду Першого австрійського дивізіону, ФК Ваккер.