23 тур. ФК Олександрія — ФК Динамо, 1:4. Коментар. Сергій Ребров

Головний тренер ФК Динамо, Сергій Ребров — прокоментував вольову перемогу над ФК Олександрія.

Сергей Ребров, Сергій Ребров— Завжди непросто грати з «Олександрією», тому що це організована команда. Незалежно від того, хто виходить на поле, вони завжди діють організовано, і за рахунок цього займають місце у першій шістці.

Сьогодні в першому таймі ми зіткнулися з певними проблемами, звичайно, в їх числі і швидкий гол. Якщо ви бачили, ми сьогодні обрали трохи іншу модель гри, і в першому таймі нам було непросто. У другому таймі ми підкоригували гру і, думаю, заслужено перемогли, створювали достатньо і, що найголовніше, не дали нічого створити супернику в другому таймі. Також було важливо у другому таймі реалізувати ті моменти, які ми створили.

— Останнім часом «Динамо» непросто даються матчі з командами з нашого регіону – «Зіркою», «Олександрією». Це свідчить про розвиток футболу в області?

— Це різні команди, не буду їх порівнювати. Що стосується «Олександрії», я поважаю тренера цієї команди, він мій хороший друг. Я бачу, як він побудував гру своєї команди, якщо один-два гравці випадають, це не створює жодних проблем, тому що команда організована, і всі підпорядковані одній меті. Сьогодні вони це показали. Так, програли 1:4, але я бачу, що з першої до останньої хвилини вони дотримувалися плану на гру і знали, за рахунок чого вони можуть взяти очки. У Кропивницькому була зовсім інша гра.

оф.сайт ФК Динамо

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


4 + 10 =